اندیشه از مناطقی بسیار قدیمی و خوب در اطراف تهران است. اندیشه دارای آب و هوایی خنک و مطلوب است و دارای تعداد ساکنین بسیار زیادی می باشد. اندیشه برای سکونت افراد از نظر امکانات راضی کننده بوده و به دلیل پایین بودن قیمت آپارتمان در اندیشه مناسب برای افراد با بودجه های کم یا سرمایه گذاری می باشد. با رشد روز افزون جمعیت در تهران ، با مشکلاتی از قبیل آلودگی هوا روبرو هستیم که این شرایط برای بسیار از افراد مخصوصا برای سالمندان و بیماران مناسب نبوده و این افراد به مناطق اطراف تهران نقل مکان می کنند. تهران دارای مناطقی است که دارای آب و هوای خوب و امکانات مناسب می باشد که یکی از این مکان ها اندیشه است. اندیشه منطقه ای قدیمی نشین بوده که دارای 6 فاز است که این منطقه را بسیار گسترده ساخته است. قیمت بهترین آپارتمان ها در اندیشه پایین بوده و افراد با پول کمتر نسبت به تهران می توانند در این شهر سرمایه گذاری کنند. فاصله ی اندیشه تا تهران یعنی تا میدان آزادی در حدود 30 کیلومتر است. نزدیک بودن اندیشه به تهران باعث گرایش بیشتر افراد به این منطقه شده زیرا دسترسی به تهران راحت و در زمان کم میسر می باشد. برای این که بتوانید در اندیشه خرید و فروش ملک را انجام دهید می توانید از مشاوران بسیار باتجربه کمک بگیرید.

اندیشه از نظر امکانات

 امکاناتی که در اندیشه وجود دارد بسیار عالی بوده و شامل انواع مغازه ها، مجتمع های ورزشی، پارک ها ، امکانات اصلی شامل آب و برق و گاز ، درمانگاه ها، مدارس و هرچیزی که مورد نیاز یک زندگی مطلوب است. برای اطلاع از قیمت آپارتمان در اندیشه به سایت مراجعه کنید. 

همان طور که گفته شد اندیشه دارای 6فاز است و فاز یک آن قدیمی نشین بوده و دارای تعداد آپارتمان های بسیاری می باشد. رشد جمعین در این منطقه باعث به وجود آمدن شهرک های بسیاری شده است. فاز دوم اندیشه دارای آپارتمان ها و ویلا ها می باشد. فاز دوم نسبتا دور تر از سایر فاز ها می باشد. فاز سوم اندیشه نیز دارای امکانات ویژه ای بوده و زیر ساخت های مناسبی دارد. این فاز دارای مجتمع بزرگ نگارستان برای خرید می باشد. فاز 4 نیز در کنار فاز سه و در مجاورت جاده شهریار بوده بنابراین جای رشد بیشتری دارد و این فاز نیز دارای بازار بزرگ ایرانی بوده و دارای مراکز اداری و تجاری بسیاری می باشد. فاز پنجم اندیشه نیز در قسمت بالایی فاز 4 قرار داشته و دارای تمامی امکانات می باشد که شرایط خوبی برای سکونت دارد. در این فاز می توانیم خرید آپارتمان و ویلا را داشته باشیم. فاز 6 که جدید بوده در حال آماده سازی و زیرساخت است تا بتواند پیشرفت نماید

قیمت آپارتمان های مسکونی در اندیشه

قیمت آپارتمان در اندیشه بسیار مناسب بوده و افراد می توانند با بودجه ی مناسبی صاحب آپارتمان شوند. قیمت آپارتمان در اندیشه بر اساس عوامل مختلفی ازجمله متراژ و مطقه و دسترسی ها می تواند متغیر باشد. شما با توجه به بودجه ای که دارید می توانید اقدام به خرید آپارتمان نمایید و از مراکز املاک در این منطقه کمک بگیرید. برای انتخاب  املاک معتبر در اندیشه باید بسیار دقت کنید تا معتبر بوده و قابل اعتماد باشد.

اندیشه با توجه به رشد روز افزونش موجب ساخت تعداد زیادی آپارتمان شده و ساخت شهرک ها و ویلا های لوکس در این منطقه افزایش پیدا کرده است. شما نیز می توانید از این منطقه برای سکونت و سرمایه گذاری استفاده کنید. به دلیل همجواری اندیشه با کرج و شهریار و ملارد می توانیم رشد و پیشرفت این منطقه را در سال های آینده نیز شاهد باشیم.

املاک خانی از مراکز معتبر خرید و فروش آپارتمان در اندیشه می باشد. 

اندیشه فاز یک ابتدای خیابان شاهد غربی روبروی بانک قوامین

65516736 – 65516735

 

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

خرید آپارتمان ارزان در شهرک اندیشه
خرید آپارتمان ارزان در شهرک اندیشه
20 ساعت قبل
تماس بگیرید
خرید آپارتمان لوکس در اندیشه
خرید آپارتمان لوکس در اندیشه
شنبه 11 مرداد 1399 در ساعت 11 : 41 دقیقه
تماس بگیرید
قیمت آپارتمان و ویلا در منطقه اندیشه
قیمت آپارتمان و ویلا در منطقه اندیشه
چهارشنبه 11 تير 1399 در ساعت 13 : 3 دقیقه
تماس بگیرید
خرید آپارتمان در بهترین نقاط اندیشه
خرید آپارتمان در بهترین نقاط اندیشه
چهارشنبه 11 تير 1399 در ساعت 12 : 32 دقیقه
تماس بگیرید
خرید آپارتمان با قیمت مناسب در اندیشه
خرید آپارتمان با قیمت مناسب در اندیشه
دوشنبه 19 خرداد 1399 در ساعت 9 : 47 دقیقه
تماس بگیرید
خرید انواع آپارتمان در اندیشه
خرید انواع آپارتمان در اندیشه
دوشنبه 19 خرداد 1399 در ساعت 9 : 40 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 4 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
چهارشنبه 11 تير 1399 در ساعت 13 : 3 دقیقه
تعداد بازدید : 42
نمایش همه
علاقه مندی ها ()