کوپلینگ فلزی از دسته بندی های اصلی این قطعه محسوب می گردد که می توان متناسب با طراحی و نقشه ساخت ماشین آلات مختلف، در سایز و مدل های متفاوت خریداری نمود. اگر کار در شرایط محیطی خاص (مانند دمای بالا یا پایین، رطوبت، شرایط فشار و ...) انجام می‌ شود، باید یک کوپلینگ فلزی و یا پلاستیکی با مقاومت مناسب در برابر این شرایط انتخاب شود. جهت  خرید کوپلینگ فلزی  و کسب اطلاعات تخصصی بیشتر نسبت به چگونگی انتخاب محصول با کیفیت و مناسب می توانید با شرکت کیهان افزار زاگرس تماس بگیرید.

خرید بهترین کوپلینگ فلزی

کوپلینگ ‌های فلزی بسیار متنوع هستند و بر اساس نوع و کاربردشان می ‌توانند به چند دسته تقسیم شوند. برخی از مدل ‌های کوپلینگ فلزی معمول عبارتند از:

  • کوپلینگ های جامد: این نوع کوپلینگ فلزی از یک قطعه فلزی ساخته شده‌ است و برای اتصال دو شافت موازی با هم استفاده می ‌شوند. طراحی آنها معمولاً ساده است و به عنوان یک رابط مکانیکی بین دو شافت عمل می‌کنند.
  • کوپلینگ های جامد با سوراخ ‌های مربع یا مثلثی: این نوع کوپلینگ ‌ها دارای سوراخ‌ های مربع یا مثلثی در وسط آنها هستند که به شافت‌ها اجازه می‌دهند تا در آن قرار بگیرند. این نوع کوپلینگ‌ها برای انتقال گشتاور بالا و جلوگیری از چرخش شافت‌ها نسبت به یکدیگر استفاده می‌شوند.
  • کوپلینگ های انعطاف پذیر: خرید کوپلینگ‌ فلزی منعطف دارای قطعات انعطاف پذیر (مانند الاستومرها یا رابر) هستند که به شافت ‌ها اجازه می ‌دهد تا در حالت‌ های انحراف و تغییر جهت حرکت مناسب داشته باشند.
  • کوپلینگ های دوشافتی: این مدل کوپلینگ فلزی برای اتصال دو شافت غیرموازی با هم به کار برده می‌ شوند. طراحی آنها به صورت خود تعادل بوده و به دلیل وجود دو پارچه باعث انتقال گشتاور به شافت ‌ها می‌ شود.

جهت استعلام قیمت فروش کوپلینگ فلزی و بررسی جزئیات مشخصات فنی محصولات مرتبط می توانید به شرکت کیهان افزار زاگرس مراجعه نمائید.

شرکت کیهان افزار زاگرس  

جهت استعلام قیمت کوپلینگ فلزی و بررسی جزئیات مشخصات فنی محصولات مرتبط می توانید به شرکت کیهان افزار زاگرس مراجعه نمائید.

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 41
نمایش همه
علاقه مندی ها ()